سایت در دست تعمییر است...
اگر سفارشی ثبت کردید و نیاز به پیگیری دارید یا سوالی دارید لطفا از شماره زیر بپرسید
ما در کوتاه ترین زمان پاسخگو خواهیم بود
09145689321

سبد خرید 0
فروشگاه اینترنتی جی تی استار

به فروشگاه اینترنتی جی تی استار خوش امدید!
امیدواریم تجربه یک خرید اینترنتی خوب را برای شما به ارمغان بیاوریم...


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را بدقت مطالعه فرمایید . فعالیت شما در این فروشگاه به منزله قبول قوانین ان میباشد پس لطفا برای بهبود عملکرد فروشگاه در رعایت و عمل به این قوانین بکوشید.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی جی تی استار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است، در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‎ها و خدمات فروشگاه اینترنتی جی تی استار تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی جی تی استار اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی جی تی استار استفاده میکنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به فروشگاه اینترنتی جی تی استار ایمیل می زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‎ها باشد، شما موافقت میکنید که فروشگاه اینترنتی جی تی استار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیک ، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویداده ، خدمات و یا پروموشن‎ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی جی تی استار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

ثبت پردازش و ارسال سفارش
فروشگاه اینترنتی جی تی استار به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر هر روز ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
تمامی حقوق این سایت متعلق به جی تی استار میباشد و هر گونه کپی برداری از ان حرام بوده و پیگرد قانونی دارد